• Свеж
[ USB Полнење] Клип на Selfie Прстен Светлината LED Прстен Светлина е dimmable со 3 Осветлување Сцени,одговара на Вашиот Телефон, Лаптоп, Таблета, iPad, или Десктоп Компјутер, Мон?

[ USB Полнење] Клип на Selfie Прстен Светлината LED Прстен Светлина е dimmable со 3 Осветлување Сцени,одговара

DEN 710.40
Достапно е за нарачката

Стока

и Тоа е одлично за патување, Понесете со вас каде и да одите и да снимате сите среќни моменти во вашиот живот!можете исто така да го користите како факел,итен светлина, па дури и повеќе!.Мулти-Функција Убавина Selfie Прстен Светлина : тоа е една прекрасна алатка и подарок за Шминка, Selfie, Снимање на Видео, онлајн конференција, Фотографија и Streaming итн.Направи детали за производот појасна и да се направи вашето лице повеќе од три-димензионални.Опис : Изгледа Одлично во Вашиот Selfies : Нашата прстен светлина е дизајн за правење на вашиот selfies најдобри!тоа може да донесе доволно осветлување на вашето лице или производ кога ќе снимите видео.Нема потреба да се инвестира во било дополнителни осветлување кога ќе може лесно да се движи светлина прстен од еден уред на друг колку што е потребно.Изгледаат Одлично во Вашиот Selfies : Нашата прстен светлина е дизајн за правење на вашиот selfies најдобри!тоа може да донесе доволно осветлување на вашето лице или производ кога ќе снимите видео.Кога сте во темна или темно место, оваа светлина е прилагодлив осветлување прилагодувања ќе се зголеми вашата слика, намалување на непријатен сенки, и ќе ви овозможи да изгледа вашиот најдобар.тоа не ќе им треба многу простор во вашата торба пакет : 1x selfie светлина.Нема повеќе да се грижите за замена на батерии Мулти-Функција Убавина Selfie Прстен Светлина : тоа е една прекрасна алатка и подарок за Шминка, Selfie, Снимање на Видео, онлајн конференција, Фотографија и Streaming итн.тоа не ќе им треба многу простор во вашата торба.Нема повеќе да се грижите за замена на батериите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата