• Свеж
Пожелно Живот Декоративни Вратата String Завеси Ѕид Панел Tassels Ролетни Соба Divider за Свадба Партија Ресторан Дома (Црна, 39.4 x78.7)

Пожелно Живот Декоративни Вратата String Завеси Ѕид Панел Tassels Ролетни Соба Divider за Свадба Партија Ресторан

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

100% Полиестер.Лесно да се инсталира и да се откажам, тоа може да се користи како позадина за продавница прозорецот екранот.Изработен од полиестер материјал, елегантен дизајн со glistering сребрена лента.Има слот врвот и се погодни за напнатост род, пол или жица, оваа линија завеса помага форма релаксирана атмосфера во која било средина.Модерен начин да декорирате вашиот прозорец или врата.Исто така, може да се користи како Мува на Екранот или Соба Divider.НИ Домашните Превозот или Исполнување страна , ако не сте задоволни со нашиот производ, pls не контактирате директно, ние секогаш ќе биде тука за да ви помогне!. - ❀ Пожелно Живот, Да Создадат Подобар Живот За Вас ❀ - - Спецификација - Материјал : Полиестер Боја : Како На Сликата Appr.Големина : 200 X100cm/78.74" X39.37"( L*W) - Пакет Се Вклучени - 1 Buc String Завеса - Имајте На Ум - 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата