• Свеж
menolana 20 Дрво Тема Bobbins Гајтанот Коска Облик за Складирање Носителот на Везови Конец

menolana 20 Дрво Тема Bobbins Гајтанот Коска Облик за Складирање Носителот на Везови Конец

DEN 154.32
Достапно е за нарачката

Стока

Рачно изработени природни дрвени конец bobbins.Совршена да се користи за да се задржи темата организиран и untangled.Исто така може да се користи за да ги организирате вашите панделки, риболов линија, накит изработка на тема, чипка и повеќе.Мала корисноста на бод,обично бод везови заврши,некои ќе бидат изоставени од Spiraea.Овие расфрлани може да се wirewound на ликвидација плоча,ги зачувате на полето,за следната употреба.Симпатична коска во облик на дизајн, висок квалитет, добар подарок за вашите пријатели.Опис : - рачно изработени природни дрвени конец bobbins. - Симпатична коска во облик на дизајн, висок квалитет, добар подарок за вашите пријатели. - Идеален да се користи за да се задржи темата организиран и untangled. - Мала корисноста на бод,обично бод везови заврши,некои ќе бидат изоставени од Spiraea.Овие расфрлани може да се wirewound на ликвидација плоча,ги зачувате на полето,за следната употреба. - Исто така може да се користи за да ги организирате вашите панделки, риболов линија, накит изработка на тема, чипка и повеќе.Спецификација : - Материјал : Дрво - Боја : Како на сликата шоу - Size : Прибл. 5.4x4cm / 2.13x1.57inch Package Вклучува : 20 Парчиња Дрво Конец Bobbins Note : Поради светлосни ефекти, следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата