• Свеж
KerLiTar E04 Call Центар Corded Monaural Слушалки 4-Pin RJ9 Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон за Домашна Канцеларија Десктоп Телефон (Monaural)

KerLiTar E04 Call Центар Corded Monaural Слушалки 4-Pin RJ9 Бучава Поништување на Слушалки со Микрофон за Домашна

DEN 431.76
Достапно е за нарачката

Стока

Супериорен квалитет на звук.Удобен за носење.Лесен за употреба.Супериорен квалитет на звукот со флексибилни 330° прилагодливи отстранување на бучава микрофон прави вашата работа повеќе ефикасен и удобен; Понуда на hands-free повик, лесен и удобен дизајн носи и вистинско искуство на hands-free, додека зборувате на вашите Пријатели, семејства, Колеги или клиенти; затегнувачка и издржливи линија должина од слушалките е 2.4 m; Ова 4-pin RJ9 corded телефонски слушалки е компатибилен со повеќето редовни телефони, ако најде слушалки или микрофонот не работи со вашиот телефон, ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот телефон бренд и модел број, ние ќе ви помогнат да се реши ова : ).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата