• Свеж
F Fityle Bobbin ~ Сет на 24 ~ Чувајте ги Вашите Bobbin Теми се Совпаѓа со Вашиот

F Fityle Bobbin ~ Сет на 24 ~ Чувајте ги Вашите Bobbin Теми се Совпаѓа со Вашиот

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

* Голема Шиење Додаток за Прилагодување или Dressmakers. * Големина : Прибл. 68mm/2.67 инч. * Материјал : Силикон, тоа е лесен и трајни производи за употреба. * Погоден за повеќето тема spools и bobbins, вклучувајќи Видови На/Л/М * Клип на Bobbin тема Гајтанот за да го спречи вирусот, организирање bobbins и да го одржувате со релевантни гајтанот заедно.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Клип на Bobbin тема Гајтанот за да го спречи вирусот, организирање bobbins и да го одржувате со релевантни гајтанот заедно - Погоден за повеќето тема spools и bobbins, вклучувајќи Видови На/Л/М - Голема Шиење Додаток за Прилагодување или Dressmakers - Материјал : Силикон, тоа е лесен и трајни производи за употреба Големина : Прибл. 68mm/2.67 inch Package Вклучува : 24 Парчиња Силиконски Bobbin Клипови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата