• Свеж
Varta CR2 Замена на Батеријата Комбо-Пакет Вклучува: 2 x LITH-22 Батерии

Varta CR2 Замена на Батеријата Комбо-Пакет Вклучува: 2 x LITH-22 Батерии

DEN 219.84
Достапно е за нарачката

Стока

Ултра Висок Капацитет На Батеријата. (3 V, 750 m Ah, Литиум).Замена за Duracell - DLCR2, Eveready - EL1 CR2, IEC - CR15 H270, Кодак - KCR2, Panasonic - CR2, Rayovac - RLCR2-1, Sanyo - GES-CR2, Sport DOG - BAT11306, Sport DOG - KIT11124, Varta - 6206, Varta - CR2, Garmin - 010-11863-00 Батерии.Оваа батерија ги исполнува или го надминува оригиналниот производител спецификации & доаѓа со 3 година ограничена гаранција.Синергија Дигитален е Регистрирана трговска Марка.Varta CR2 Замена на Батеријата Комбо-Pack, вклучува : 2 x LITH-22 Ултра Висок Капацитет (Литиум, 3 V, 750 m Ah) Батерии - Замена за Duracell - DLCR2, Eveready - EL1 CR2, IEC - CR15 H270, Кодак - KCR2, Panasonic - CR2, Rayovac - RLCR2-1, Sanyo - GES-CR2, Sport DOG - BAT11306, Sport DOG - KIT11124, Varta - 6206, Varta - CR2, Garmin - 010-11863-00 Батерии.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата