• Свеж
3 во 1 Мини Компактен Dustpan & Четка во Собата, Корисни Кујнски Мијалник Squeegee & Countertop Четка Мали (Сив)

3 во 1 Мини Компактен Dustpan & Четка во Собата, Корисни Кујнски Мијалник Squeegee & Countertop Четка Мали (Сив)

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Креативен Дизајн】 Countertop Четка Squeegee и Dustpan 3 во 1 дизајнирани.Идеален за секојдневна употреба. 1.Мини Dustpan - На dustpan може да ви помогне да се фати лабава остатоци или неред на масата, на тенок форма дозволи за практично складирање. 2.Мала Метла - Пријател на површини и дизајниран да чистење длабоки жлебови или пукнатини поефикасно што го направија тоа лесно да се исчисти по ручек, ужина или деца. 3.Влажно и Суво Squeegee - чистење со четка, исто така, вклучува гумени ивица што го прави лесно да се движат над вода, сок, или spills во место со помалку неред.Одлично за контра, јадење или да потоне.Мулти-Цел - Идеален за чистење на Кујнски Мијалник, канцеларија,тастатура, автомобили, маса, countertop, занает соби, животната средина на мали миленичиња, па дури и деца оброк мензи итн.Биро Четка Set - Мала Рака Метла Контра Четка за Чистење Сет со Squeegee Раб.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата