• Свеж
8 FT Пред-Drilled Мека Блиску Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, Рачка - Мирно и Тивко - Едноставен и Лесно да се Инсталира - Одговара 48 Врата Панел (J Форма)

8 FT Пред-Drilled Мека Блиску Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, Рачка - Мирно и Тивко - Едноставен

DEN 2399.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пред-Drilled Мека Блиску Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење, тоа ќе се спречи вашиот вратата одеднаш удри во врата затки, и, исто така, ќе се зголеми животниот век на штала вратата на хардвер, при инсталација видео и ажурирани онлајн прирачник.Пакување содржи : 1 х 8 ft лизгачки вратата хардвер, 1x штала врата се справи, 1x кат водич, пакување од 2 мека-затворете механизам, како слики.(Само на Вратата не се вклучуваат.).Штала врата се справи со : 3/4 инчи и 1-3/4 инчен (ако сакате да го користите за подебели вратата панел, можете да купите некои повеќе завртка за да одговара на вратата. ) Ако се Справи столб не е заострените или треба да биде отстранет, вие би можеле да се опуштиме со мал клуч.ВРАТАТА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : 170 кг-180lbs, Одговара на врата завртување на ширина : 42"-48", која Одговара на вратата панел дебелина : 1 3/8" и 1 3/4".Убав Избор за Вашиот Дом : Овој модерен шмек на класичната штала врата не само што заштедува простор, но, исто така, им овозможува на способноста да се отворат повеќе соби без навреденост од занишан вратата.Нова верзија на Штала Вратата хардвер за полнење, посебно во мека-затворете механизам, со детален инсталација видео и ажурирани онлајн прирачник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата