• Свеж
TenDollar Дама Кристал Ѓердан Синџир Шарм Изјава Додатоци Ѓердан Буци Од TenDollar (Сребро)

TenDollar Дама Кристал Ѓердан Синџир Шарм Изјава Додатоци Ѓердан Буци Од TenDollar (Сребро)

DEN 1812.00
Достапно е за нарачката

Стока

Дама Кристал Ѓердан Синџир Шарм Изјава Накит Ѓердан Буци Од Ten Dollar.Материјал : Алуминиумски + Кристал.Боја : Сребро, Злато, како на сликата покажува.Locket Тип : Ѓердан Буци.Пакет се вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Pendant.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата