• Свеж
Uniq-bty AC/DC Адаптер за Jensen CD-470 CD-470C CD-470BK Компактен Диск Преносни AM/FM Стерео Радио CD Player CD470 CD470C CD470BK Напојување Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа PSU

Uniq-bty AC/DC Адаптер за Jensen CD-470 CD-470C CD-470BK Компактен Диск Преносни AM/FM Стерео Радио CD Player

DEN 484.80
Достапно е за нарачката

Стока

Влез : 100 - 240 VAC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ.Гаранција : 100% пари ќе бидат вратени се на нашите производи не може да работи многу добро.Pls ве молиме проверете ја вашата машина модел пред купување, ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас на почетокот.Брза испорака : Брод во рок од 24 часа, освен празници и викенди. 100% сосема нов и висок квалитет,Uniq-bty производи се CE / FCC / Ro HS уверение,pls не грижете се.AC/DC Адаптер за Jensen CD-470 CD-470 C CD-470 BK Компактен Диск Преносни AM/FM Стерео Радио CD Player CD470 CD470 C CD470 BK Напојување Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата