• Свеж
Vimour Задната Корица Стакло Замена за iPhone 12 6.1-Инчен Сите Превозници со Пре-Инсталиран Лепило и Поправка Алатка Колекции (ЦРВЕНО)

Vimour Задната Корица Стакло Замена за iPhone 12 6.1-Инчен Сите Превозници со Пре-Инсталиран Лепило и Поправка

DEN 381.36
Достапно е за нарачката

Стока

【Сосема Нов и 100% Совршено се Вклопуваат】ОЕМ квалитет на задните врати стакло замена за i Phone 12 6.1 инчи САМО. 100% совршено се вклопуваат замена.Тестирани еден по еден од страна на професионални technicist пред превозот.Оваа замена на задната врата ќе го поправи вашиот разбиена, оштетени, изгребани i Phone 12. Враќање на уредот назад кон нови.Тоа е многу ефективни за да се промени една од себе. 【Поголем камера дупка】Нема потреба да се отстрани леќите на камерата како нов назад стакло е со поголем камера дупка.Може да се стави на ново стакло назад на директно по отстранување на старите скршеното стакло.Тоа е многу полесно за вас.Оваа backglass е компатибилен со i Phone 12(Сите Превозници).Не за i Phone 12 Mini, i Phone 12 Про и i Phone 12 Про Max.Ве молиме проверете го Моделот на вашиот телефон пред тоа купување. 【Поголем камера дупка】Нема потреба да се отстрани леќите на камерата како нов назад стакло е со поголем камера дупка.Може да се стави на ново стакло назад на директно по отстранување на старите скршеното стакло.Тоа е многу полесно за вас.Оваа backglass е компатибилен со i Phone 12(Сите Превозници).Не за i Phone 12 Mini, i Phone 12 Про и i Phone 12 Про Max.Ве молиме проверете го Моделот на вашиот телефон пред тоа купување. 【Доаѓа со Професионална Поправка Раководство】Тоа доаѓа со целосен сет професионални стакло отстранување раководство.Тоа е многу полесно за вас да го отстраните скршеното стакло назад.Ве молиме имајте во предвид дека треба да се подготви топлина пиштол како оригиналниот индустрија лепак под стакло е силна. 【12 Месеци Гаранција】Ние обезбеди една година гаранција за ова стакло назад покритие за замена.Ние може да испрати нова задните врати стакло или целосна наплата по ваша одлука ако не сте 100% задоволни со оваа точка.Нашата служба за корисници тим е онлајн 24 часа на ден.Ако има било какви прашања во врска со инсталација, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата