• Свеж
【2Pack】 за Samsung Галакси Watch3 41mm Екран Заштитник Калено Стакло Анти Нула Балон за Слободни HD Јасно 9H Цврстина 99.9% транспарентност (Samsung Галакси Watch3 41mm)

【2Pack】 за Samsung Галакси Watch3 41mm Екран Заштитник Калено Стакло Анти Нула Балон за Слободни HD Јасно 9H

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Особено Дизајн】 Само одговара за Samsung Галакси Watch3 41mm .Ласерски-намалување на димензиите обезбеди максимална заштита за екранот на вашиот уред. 【Отпорен на гребење】 Тешки 9 H цврстина нуди дополнителна сила и понатаму да се спречи гребнатини, пукнатини, и вдлабнатини на телото. 【Лесна Инсталација】 Меур-слободен лепило направете го тоа лесно да го инсталирате овој екран заштитник. 2.5 D заоблени дизајн дава мазна рака се чувствуваат околу рабовите. 0.26 mm дебелина одржува оригинален одговор чувствителност на вашиот паметен часовник , кое обезбедува брза стан започне, мазна игри и видео игра. 【HD Дисплеј】99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Висока транспарентност-ти носи јасна визуелно искуство.Hydrophobic oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од прсти. 【Задоволни Со Гаранција】 : Производ Гаранцијата 180 дена од датумот на купување, ние сме многу убедени дека квалитетот на нашите производи, ако примате било какви дефекти во производот, ние ќе бидеме целосно враќање на средствата.Бренд : Seninhi : Премиум Висока Дефиниција Калено Стакло Екран Заштитник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата