• Свеж
USB C Автомобил Полнач,38W Брз USB Автомобил Адаптер за полнење 20W PD&18W QC3.0 Двојна Порта запалка приклучок за Полнач за iPhone 13 12 11 Про Max/Pro/Мини SE XR Xs X 8 Плус,Samsung Галакси S21 S20 S1

USB C Автомобил Полнач,38W Брз USB Автомобил Адаптер за полнење 20W PD&18W QC3.0 Двојна Порта запалка приклучок

DEN 1351.20
Достапно е за нарачката

Стока

Како што се i Phone 13 Про Max,13 Про,13,13 mini,i Phone 12 Про Max,12 Про,12,12 mini,i Phone 11,11 Про,Про 11 Max,i Phone XS,XS Max,XR,X,8,8 Плус,Samsung Галакси S21/S21 Ултра/S20 FE/ S20/S20 Ултра/S10 E/S10/S9,Имајте на ум 21 20 Ултра Забелешка 10 9,A22 A32 A52 A72 A11 A21 A51 A71 A01 A10 A20 А50 A70, Google Пиксели 6 5 3а 4а-3 2 XL,LG K51 Сомот Stylo 6 5 G8 Г-7 V60 Thin Q,Мото G Моќ/G Перо G9 G8 Г-7 Моќ,таблети.Samsung Галакси S21 S21+ S21 Ултра S20 S20+ S20 Ултра Белешка 20 Забелешка 9 Забелешка 8 S10 S10e S10 Плус S9+ S9 S8+ S8 A01 A10 E A20s A30s A31 A40 A40s A41 A50s A51 A60 A70s A71 A80 A81 A90 A91 S10+ S10e M30s Галакси A9 Ѕвезда Галакси C9 Про и повеќе.【Широк Компатибилност】Оваа запалка приклучок адаптер за во автомобил компатибилен со сите USB порти и Тип-C пристаништа.Автомобилот адаптер за полнење изградена-во smart повеќе за заштита на системот за заштита на вашите уреди, од над-струја, во текот-полнење и над-греење обезбедува супериорни перформанси, сигурност и издржливост.5 ЕДЕН(Max 18 W) Излез(USB-C) : 5 V 3А, 9 V 2.Брзо Полнење Идентификација : Поддржува PD3. 【Супериорен Безбедност, со Мулти Заштита】Овој usb c автомобил побрзо полначот се одобрени УЛ сертификација.Ако имате било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте Bsohit првата продавница за решение,ние ќе го реши во рок од 24 часа, ние ќе бидеме сигурни дека за да се обезбеди задоволување на решение за вас.Автомобилот Адаптер за полнење може да седат безбедно на штекерот.67 A (Max 20 W) 1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата