• Свеж
F Fityle Замена Smart Watch Хривнија Прилагодливи Спорт Рака за ID115 Плус

F Fityle Замена Smart Watch Хривнија Прилагодливи Спорт Рака за ID115 Плус

DEN 167.52
Достапно е за нарачката

Стока

* Должината може да се прилагоди на затворач за совршено се вклопуваат. * Мека и удобна за да се подобри wearers удобност. * Модерен изглед и исклучителни изработка, бендот дизајн согласува да човековите инженеринг. * Совршена да го замени бенд за ID115 Плус smart watch. * Направен од силикон материјал, безопасни за човечкото тело, носат-отпор и нула-отпор.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направени од силикон материјал, безопасни за човечкото тело, носат-отпор и нула-отпор. - Меки и удобни за подобрување на носителите удобност. - Должината може да се прилагоди на затворач за совршено се вклопуваат. - Модерен изглед и исклучителни изработка, бендот дизајн согласува да човековите инженеринг. - Идеален за замена на бендот за ID115 Плус smart watch.Спецификација : - Точка Тип : Замена на рачен часовник Бенд - Материјал : Силикон - Боја : Црвена/Црна/Сина//Зелена (Опција) Компатибилен со : за ID115 Плус smart watch Package Вклучува : 1 X Замена (Бенд САМО, smart watch Не е вклучена)Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата