• Свеж
Prettyia 2 парчиња Еден Аудио Кабел 1/4Приклучок Аудио Гитара Додатоци

Prettyia 2 парчиња Еден Аудио Кабел 1/4Приклучок Аудио Гитара Додатоци

DEN 964.80
Достапно е за нарачката

Стока

Materail : Цинк, Алуминиум, Бакар.Компатибилен за Бас Гитара. 1/4.Една Песна.Добро accs за музички инструмент.Опис : - 1/4" 6.35 mm Приклучок Аудио Кабел за Антена Конекторот Директно Компатибилен за Бас Гитара - Materail : Цинк, Алуминиум, Бакар - Една Песна - Добар accs за музички instrument Size Табела : Lx W : 35x6mm / 1.38x0.24inch Package Вклучува : 2 Парчиња Еден Аудио Кабел Connector Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на item Due за рачно мерење, не може да биде 1-2mm грешка во size We во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата