• Свеж
Атарот Надзор Камера со LED Светло Висока Симулација Лажни Следи Камера Симулирани Купола Камера за Безбедност

Атарот Надзор Камера со LED Светло Висока Симулација Лажни Следи Камера Симулирани Купола Камера за Безбедност

DEN 285.36
Достапно е за нарачката

Стока

◆◆Со led индикатор за светло, LED светла треперење на секои 3 секунди, изгледа како вистинска инфраред купола видео надзор. ◆◆Главно направени на квалитет транспарентен полистирен материјал, добра изработка, силен и здрав. ◆◆Лесно да инсталирате и да работат, не се потребни никакви жици.Куполата видео надзор камера форма, може да се стави затворен или отворен. ◆◆Напојува со 2pcs на 1.5 V AA батерии(Не се вклучени), ниска потрошувачка на енергија и долго време на мирување, кое може да трае и по неколку месеци. ◆◆Симулација видео надзор и ќе им даде одбегнување да се крадци и тие ќе ги задржи подалеку од вас дома.Уредот е погоден за дом, канцеларија, продавница и сл.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Главен Материјал : ABS Пластика Боја : Бела Батерија : 2 парчиња 1.5 V AA Батерии (Не се вклучени), ПРЕДВОДЕНА треперење : треперење на секои 3 секунди Пакет Тежина : 141g/5.0 оз Пакет Листа : 1 * Симулирани Купола Камера (Батерии Не се Вклучени) 1 * Монтирање на Комплет 1 * Заградата 1 * Прирачник за Корисникот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата