• Свеж
Компатибилен со Fitbit Полнење 3 & 3 SE - Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд (Вклучува Адаптери) - Природни Животински Печати

Компатибилен со Fitbit Полнење 3 & 3 SE - Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд (Вклучува Адаптери) -

DEN 238.80
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен со : FITBIT ПОЛНЕЊЕ 3 & ПОЛНЕЊЕ 3 SE.Големината : За врвка за околу големината 6 8,5 инчи.Вклучува 2 Нерѓосувачки Челик Адаптери за лесна инсталација и размена.Нерѓосувачки челик C-форма затворач, едноставен и елегантен.Мек, Флексибилен, Удобно.Замена Wristband за FITBIT ПОЛНЕЊЕ 3 & ПОЛНЕЊЕ 3 SE - Доаѓа со Нерѓосувачки Челик Адаптери на секоја страна, за лесен за инсталација и бендот на размена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата