• Свеж
Vitakraft Meaty Morsels Третира за Кучиња, Екстра Meaty, Нежно Рерна-Печено, Меки и Вкусни

Vitakraft Meaty Morsels Третира за Кучиња, Екстра Meaty, Нежно Рерна-Печено, Меки и Вкусни

DEN 54.48
Достапно е за нарачката

Стока

>70% meaty снек – со вкусна пополнување & мека текстура.Нежно рерна-печено.Екстра Meaty.Одличен за крие таблети/медицина во внатрешноста.Без Вештачки Бои.Vitakraft Meaty Morsels Пилешко Рецепт со Говедско месо и Моркови Третира за Кучиња, Екстра Meaty, Нежно Рерна-Печено, Меки и Вкусни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата