• Свеж
Yoofoss Бебе Ќебе Руно Корални Меки Фрлиле Ќебе за Деца, Бебе или Новороденче Микрофибер Кадифен Swaddle Ќебе за Момчиња Девојчиња Креветчето Шетач Нап 28x40 Пинк

Yoofoss Бебе Ќебе Руно Корални Меки Фрлиле Ќебе за Деца, Бебе или Новороденче Микрофибер Кадифен Swaddle Ќебе

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Разноврсна Бебе Руно Ќебе : Yoofoss бебе фланелен боксери руно ќебе е лесен за лесна за носење на движење.Ќебе е совршен за Спиење, Swaddle Заврши, Шетач Маска, Старечки Маска, Автомобил Ќебе, Игра Мат.Можете, исто така, заврши ова ќебе додека гледа ТВ Серија или имаат нап.Мек Материјал : Сите наши бебе руно ќебиња се направена од убаво мека ткаенина која се супер мека, топла и удобна за деликатна кожа на вашето бебе.Младата Ќебе : Мери 30x40 In.Достапно во 3 цврсти бои : светло сива, розова,темно сива боја.Бебето ќебе е совршен за бебе туш, нашите руно ќебе го задржува вашето бебе топло и носи дише лесни чувство.Совршен за Сите Сезони : Нашата новороденче ќебе е само право тежина, тоа е дише доволно да ги задржи вашето бебе не се пот во жешките летни и да се задржи топло во зима.Нашето бебе ќебе го прави совршен прилог на вашето дете кревет.Машина перат : максимална миење температурата е 60 °Ц. Во цел за одржување на мекоста на ќебе, ве молиме сува ќебе на ниска температура, не железо.Лесно да се исчисти во секојдневна употреба.Yoofoss е посветена да обезбеди бебињата и мајките со високо-квалитетни производи за да се задржи бебиња забава и смирувачко на мајките.Ние внимателно одберете материјал од бебето руно ќебе за да се обезбеди чувство на топлина и удобност на бебето, така што бебето може да спие, па и мајката може да добие соодветен одмор.Кога спиеме, нашиот телото метаболизмот е побавно и нашите температурата на телото паѓа, што го прави полесно за нас да се чувствуваат студ.Бебињата дефинитивно повеќе.Yoofoss бебе ќебе носи топлината и мекоста на бебињата.Нека бебиња уживаат во задоволството и смиреност на животот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата