• Свеж
BIANTAI Автомобил Сунѓерот за Миење Автомобилски Чистење на Сунѓерот Триаголник Сина Бран автомобил мие Сунѓерот Мека Четка Lint Слободни Нула Бесплатно

BIANTAI Автомобил Сунѓерот за Миење Автомобилски Чистење на Сунѓерот Триаголник Сина Бран автомобил мие Сунѓерот

DEN 2301.60
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : 350 X155 X55mm,Боја : сина,Материјал : Полиуретан+ЕВА+Справи со ABS.НУЛА-FREE - двострано крст-прекини ефикасно отстранување на нечистотија честички длабоко под неговата површина да се намали swirls и гребнатини на деликатни површини.ЗАШТЕДУВА ВРЕМЕ, го НАМАЛУВА ТРУД - Нејзината површина и дебелината ќе грб поголеми делови, што резултира во помалку време за перење.Две сунѓери ви овозможи да осветленост за време на тешки-должност за перење за максимална чистење ефикасност.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАН – Лесно да се одржи со ергономски indents направи за цврста потпора, па тоа нема да се лизга од рацете.Неговата структура ви овозможува да го компресира за точниот износ на цврстина.ИМА МНОГУ SUDS - Супер абсорбента сунѓери држи до течности!Вашиот suds ќе биде совршен натпревар за оваа Сунѓери.Големина : 350 X155 X55mm Color : blue Material : Полиуретан+ЕВА+Справи со ABSSCRATCH-FREE - двострано крст-прекини ефикасно отстранување на нечистотија честички длабоко под неговата површина да се намали swirls и гребнатини на деликатни површини.ЗАШТЕДУВА ВРЕМЕ, го НАМАЛУВА ТРУД - Нејзината површина и дебелината ќе грб поголеми делови, што резултира во помалку време за перење.Две сунѓери ви овозможи да осветленост за време на тешки-должност за перење за максимална чистење ефикасност.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАН – Лесно да се одржи со ергономски indents направи за цврста потпора, па тоа нема да се лизга од рацете.Неговата структура ви овозможува да го компресира за точниот износ на цврстина.ИМА МНОГУ SUDS - Супер абсорбента сунѓери држи до течности!Вашиот suds ќе биде совршен натпревар за оваа Сунѓери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата