• Свеж
Најсилниот ПВЦ Лепак, 30ml2 Гумени Брод Поправка Водоотпорен Лепак Инстант CA Лепак Лепило

Најсилниот ПВЦ Лепак, 30ml2 Гумени Брод Поправка Водоотпорен Лепак Инстант CA Лепак Лепило

DEN 280.32
Достапно е за нарачката

Стока

Печат во рок од 5 до 10 минути.Дури и може да се користи под вода.Пакетот вклучува 2 парчиња од 30ml лепак, што е доволно да се поправи многу нешта.Идеален избор за вода кревети, paddling базени, вода играчки, надувување топки, итн.Тоа исто така може да се користи за надувување винил лебди, сплавови, играчки и цевки.Водоотпорен, херметички, долго-траен флексибилност.Одлична издржливост, може да ги поправи мека ПВЦ.Спецификација : Капацитет : 30ml/парче Пакување Листа : 2*Базен Поправка Лепак Забелешка : Не се погодни за деца под 14 години.Користете под возрасни надзор.Проверете повеќе пати по пријавата за да се обезбеди совршена позиционирање и не се држиме до огради или рабови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата