• Свеж
RYKQ Samsung A03S Случај со Калено Стакло Екран Заштитник Јасно Мека Shockproof Заштитна Телефон Случај Покрие со 360 степени Ротирачки Држач Потпирач за Samsung Галакси A03S, Јасно

RYKQ Samsung A03S Случај со Калено Стакло Екран Заштитник Јасно Мека Shockproof Заштитна Телефон Случај Покрие

DEN 203.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Пакет содржи】 : Совршен компатибилен со Samsung Galaxy A03 S, 1 * Samsung Галакси A03 S телефон Случај + 1 * Samsung Галакси A03 S Калено Стакло Екран Заштитник.Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.И случајот совршен cutouts за звучници, камера и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.Прстен потпирачот може да ротира 360°,лесно да ги ротира и здрав на случајот.Филмови hands-free со саканата удобност и стабилност,Покрај тоа,вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција,која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. 【1 * Калено Стакло Екран Заштитник】 : Samsung Galaxy A03 S Стакло Екран Заштитник е 100% екран осетлив на допир Чувствителност и Компатибилен со 3 D Touch.Го заштитува вашиот екран од гребнатини и удар. 【Посветеност на услугите】 100% нов!Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, не двоумете се да контактирате со нас.Ќе добиете решение во рок од 12 часа. 【1pack Samsung Галакси A03 S случај 】 Екран и Камера Заштита : Со покрена усна околу камера и екран, го штити вашиот Samsung Галакси A03 S безбедно и звук од секојдневно носат и солза. 360 степени Ротирачки Прстен Носител : Двоен како потпирач за раце-бесплатно гледање, можете да удобност употреба на вашиот Телефон од било агли за да се види видеа ,филмови & Youtube.Тоа е лесно да се поврзете и да се отстрани телефон од магнетни автомобил планината & носителот од една страна кога возите.тоа го прави вашиот телефон имате автомобил заградата на функцијата 360 степени Ротирачки Прстен Потпирачот дизајн : Хуманизирано дизајн, 360 степени ротирачки прстен носител е совршен за гледање содржина во ориентација на пејзаж, се Достапни за сите контроли : Отворена cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Копчето опфаќа спречи гребнатини на јачината на звукот копче.Материјал : Направен од TPU Браник + 360 степени Ротирачки Прстен Потпирачот, мека rubbery материјал, многу флексибилни за да се инсталира и полетување. 【1 * Калено Стакло Екран Заштитник 】 ТРАНСПАРЕНТЕН - Кој ултра-јасно, hydrophobic, и oleophobic екран обвивка, заштита од прсти, пот и нафтени остатоци.Чувајте вашиот екран јасно на сите времиња!Обезбедува секојдневна заштита за вашиот телефон од гребење, испакнатини и ситни капки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата