• Свеж
CocinaCo Црна Пластика Bobbin Случај Носителот Пејач Шиење Bobbin Случај

CocinaCo Црна Пластика Bobbin Случај Носителот Пејач Шиење Bobbin Случај

DEN 159.12
Достапно е за нарачката

Стока

Во кина, многу луѓе го користат пејач 974 машина за шиење , ова bobbin случај одговара пејач 974 премногу.Боја : Црна.Големина : 4 x 2.8 x 1.1 cm(L x W x H). 1cm=0.393 Инчи). 1 x Bobbin Случај.Опис : Во кина, многу луѓе го користат пејач 974 машина за шиење , ова bobbin случај одговара пејач 974 премногу.Боја : Црна Димензии : 4 x 2.8 x 1.1 cm(L x W x H) (1cm=0.393 Инчи) Одговара : Многу Пејач Аполон и Пејач Класа 66 Дом за Шиење Машини, Вклучувајќи : 514, 533, 538, 833, 834, 838, 500, 800 серија, 935 U, 1021, 1022, 1247, 1263, 1280, 1288, 1730, 1862, 2100 серија, 2210, 2430, 2440, 2500 и 2600 серија, 2700 серија, 2950, 30920, 3102, 3103, 3270, 4538, 4610, 4830, 4832, 5017, 5028, 5040, 5050, 5417, 5430, 57817, 57820, 57825, 5805, 5808, 5812, 5814, 5816, 5818, 5825, 5830, 5838, 5910, 6012, 6100 серија, 6201, 6202, 6211, 6212, 6214, 6215, 6233, 7004, 7028, 7033, 7100 серија, 7211, 7212, 8220, 8734, 8834, 9005, 9008, 9010, 9015, 9018, 9020, 9027, 9030, 9032, 9034, 9044, 9110, 9130, 9210, 93220, 9323, 93234, 9334, 9410, 9420, 9416, 9420, 9430, 9432, 9444, 9500, 9600, 9800 серија, CG500, CG550, CG590 Пакет се Вклучени : 1 x Bobbin Случај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата