• Свеж
KLCH Nanoscale Ткаенина за Чистење, Обновливи Lint-Слободен Абсорбента Крпа, Редеа-Слободен Чудо Стакло средства за Чистење Облека Fishscale Микрофибер Полирање Ткаенина за Чи?

KLCH Nanoscale Ткаенина за Чистење, Обновливи Lint-Слободен Абсорбента Крпа, Редеа-Слободен Чудо Стакло средства

DEN 431.76
Достапно е за нарачката

Стока

Ефикасно Чистење : Superfine влакна материјал.Овие професионални nanoscale чистење партали за чистење на прашина, нечистотија и домашно милениче првут совршен.Тие може ефикасно да помогнат огледало автомобил дрвени подни керамички плочки мермер чисти.Микрофибер Крпа за Чистење : висок квалитет На микрофибер крпа за чистење крпи се дизајнирани за lint-слободен редеа-бесплатни не абразивни и без хемикалии.Издржливи Обновливи и Машина перат.Риба Скала Дизајн : Уникатен fishscale ткаат може да фати прашина лесно да се отстрани нечистотијата брзо.Микрофибер полирање чистење облека се одлични крпи за чистење на куќата.Тоа може да се користи на повеќето површински области во вашиот дом.Нов изглед откако ги користите.Разни Бои и Брзо се Исуши : Сад fishscale ткаенина за чистење е лесно да се чисти.Нашата мека nanoscale јадење стакло крпа за чистење е многу абсорбента и воздухот брз сува, различни сцени може да бидат заменети со различни бои.Добра апсорпција на вода, нема вода дамки, без намалување по греење.Повеќе Апликации : Не е само голема Прозорец чистење на платно или Стакло, чистење крпи.Се справи со разновиден чистење на работни места : Идеален домаќинство производи за чистење за работа, полирање кујнски садови сушење јадења и автомобил чистење брише, накит полирање и така натаму.Карактеристики : 1.Висока Ефикасност : супер-влакна партал усвојува портокал во облик на влакна разделување на технологија за зголемување на порозност во ткаенина и апсорбира повеќе од 7 пати на истото памук партал. 2.Чистење Мајстор : Отстранете тврдоглави дамки.Безбедно-без штетни хемикалии. 3.Пари за Заштеда на Експерт : Висока цврстина и висока цврстина, услугата животот на микрофибер партал е 4 пати поголема од таа на обичните крпи.Нема деформација и без промена на бојата по повторна употреба. 4.Риба Скала Партал : Риба Скала Модел Добра Деконтаминација ефект, Добра вода, апсорпција, Висока постојаност на боја, Висока температура отпор, Без lint, Нема вода дамки.Спецификации : Име на Производ : Риба Скала Партал Материјал : Superfine Влакна Големина : 25*25cm/10inch*10inch 30*40cm/12inch*16inch Боја : Портокалова, Зелена, Сина, Виолетова, Црвена боја.Пакетот Вклучува : 5/10 компјутери Риба Скала Партали Забелешки : 1. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики. 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0,5-2 cm.Користејќи метод : 1. Ја бришам со сува крпа.За дамки од вода и други дамки, избришете со сува крпа е најсоодветно. 2. Избришете со влажна крпа.За вода рѓа, црни дамки, дамки од масло и други дамки, тоа е многу ефикасен за да се избрише со влажна крпа, а потоа избришете ја со сува крпа. 3. Натопи во сапуница вода.Ако дојде во дамки кои се тешки за да ги исклучите со влажна крпа, избришете ги со мала количина од сапуница вода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата