• Свеж
Drawstring Торба Банани Салата Ранец Лесни Банана и Овошје Спортска Торба за на Плажа Јога Пешачење Пливање, Спортски

Drawstring Торба Банани Салата Ранец Лесни Банана и Овошје Спортска Торба за на Плажа Јога Пешачење Пливање,

DEN 2385.60
Достапно е за нарачката

Стока

★Голем Капацитет - 18.5 X 13.8 Инч.Оваа drawstring торба има доволно простор за што да се носат разни предмети.Како што се фитнес облека и чевли, спортски крпи, книги, капи, очила, паричници и дневни потреби. ★Hign Квалитет - По внимателна селекција, избравме висок квалитет на полиестер ткаенини за да се направи овој drawstring торба.Здрав и лесен доволно, не е лесно да се нула или солза. ★Разумен Индукција - главниот џеб на спортска торба може да се сместат облека, крпи, итн.Постојат два патент џебовите на предната страна, која може да се сместат некои чадори, козметика и мали предмети за да се спречи мешање на суви и влажни предмети. ★Удобно да го Носите - страна и назад на drawstring кеси се дизајнирани со мрежа форма, која има добра пропустливост на воздух. 8мм дебели PP јаже спречува од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар. ★Голема Подароци - Ова drawstring торба е одличен подарок за мажите и за жените кои сакаат спорт и фитнес.За момчиња и девојки, тоа може да биде лесна и убава училиште торба.Пред фестивалот, фестивал-тематските drawstring торба во нашата продавница се добар избор за голем подароци.Издржливост на овој лесен drawstring торба е неочекувано.Меки и удобни, е вашиот најдобар избор за излегување.За Tekuve Drawstring Ранец Материјал : Оксфорд ткаенина + решетката ткаенина (100% полиестер влакна) Големина : 13.8 X 18.5 инчен (35 x 47 см) Пакет : 1 x Drawstring ранец + Нашите Квалитетна Услуга!Карактеристики на производот ★Лесни & Трајни : Погоден за излегување, без да се грижиш за штета ★Голем Капацитет : Повеќе џебови за лесно класификација.Доволно за да се приспособат на дневните потреби ★Удобно да се Носат : Надгради PP јаже ефикасно намалување на притисокот врз рамената ★Лесен за Чистење : Да се мијат постојано без исчезнува Одговара Секој ✔за мажите и За жените кои сакаат спорт и фитнес, ова drawstring торба е лесен салата drawstring кеси, кои може да се одржи спортски, чевли, спортски крпи, итн. ✔За момчиња и девојки, оваа drawstring торба е едноставен и стилски училишниот ранец, кое може да се одржи книги, молив случаи, капи, итн. ✔За деца, овој drawstring торба исто така, може да биде симпатична ранец за ден патувања.Тоа може да се одржи маркери, тетратки, и играчки, итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата