• Свеж
КООРДИНАТОР Јадење-Перење Сунѓерот перење подлога Сад Четкање Апаратот Четка Тенџере Кујна Чистење деконтаминација Двострано Dishcloth

КООРДИНАТОР Јадење-Перење Сунѓерот перење подлога Сад Четкање Апаратот Четка Тенџере Кујна Чистење деконтаминација

DEN 465.60
Достапно е за нарачката

Стока

Чиста една страна и деконтаминација двострано со двојна употреба.Нежно избришете ефикасно да се отстрани нечистотијата, чиста повеќе дамки како што се готвење садови, садови, итн.Еден несакани влакна и една страна фланелен боксери се абсорбента и лесно да се чисти.Виси дизајн, лесно да се извлече со вентилација.Дебела Сунѓерот се чувствува удобно да се одржи, богата пена, се чувствува деликатна.Производот Категорија : сад towel Material : sponge Applicable објект : Тенџере/bowl Pattern : цврсти color Color : 4 бои mixed Function : апарати за Домаќинство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата