• Свеж
PHONSUN Полнење преку USB Порта за Т-Мобиле REVVL 4 Плус 5062W 5062Z (Пакување од 2)

PHONSUN Полнење преку USB Порта за Т-Мобиле REVVL 4 Плус 5062W 5062Z (Пакување од 2)

DEN 222.96
Достапно е за нарачката

Стока

Замена тип-c полнење преку usb синхронизација на податоци port конектор за dock конектор за Т-мобиле REVVL 4 Плус 5062 W 5062 Z паметен телефон.Сосема нов.Висок квалитет на замена на делови.Најдобар избор за полнење преку usb порт.Тоа одговара : Т-мобиле REVVL 4 Плус 5062 W 5062 Z само.Лемење работа е потребно, инсталација настава не е вклучена.Можеби ќе треба во потрага по професионални асистент помош.Содржина : usb порт x 2. Замена тип-c полнење преку usb синхронизација на податоци port конектор за dock конектор за Т-мобиле REVVL 4 Плус 5062 W 5062 Z паметен телефон.Лемење работа е потребно, инсталација настава не е вклучена.Можеби ќе треба во потрага по професионални асистент помош.Содржина : usb порт x 2. Тоа одговара : Т-мобиле REVVL 4 Плус 5062 W 5062 Z.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата