• Свеж
Draper Џејмс Двојно Ѕидови Stainess Челик Еј, Ти ќе Шише за Вода, една, Бела

Draper Џејмс Двојно Ѕидови Stainess Челик Еј, Ти ќе Шише за Вода, една, Бела

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Рис венеат лажица е Draper Џејмс колекција произведени под лиценца од диви & волкот - нашата колекција на шармантна подароци, drinkware, и неподвижна додатоци.Двојно ѕидови за подобрена изолација за заштита на температура од било Пијалок.Лесни нерѓосувачки челик изработка со пластични безбедна завртка врвот и Magnolia Печати дизајн.За да се зачува издржливост, шише за Вода не е за машина за миење на садови или микробранова use - Рака мие само.Шише мерки 2. 75" W x 2. 75" L x 7. 75" H - течни капацитет е 500 ml/17 течност унци.Draper Џејмс - откријат современа, безвременски Јужна стил на Draper Џејмс произведени под лиценца од диви и Волкот.Основан од страна на Рис Витерспун - со нашата колекција на шармантна подароци, drinkware, и неподвижна додатоци.Нашата убава drinkware го прави вкус послатка.Еј y ' all!Со свеж и женски Сина памучен ткаенина на карета моделот, оваа Draper Џејмс двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик ЕЈ, ти ќе шише за вода е само совршен за хидратантен на-на-потег.Програмот за шише е двојно ѕидови за подобрена изолација за заштита на температура од било пијалок.Лесни нерѓосувачки челик изработка, На Draper Џејмс двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик ЕЈ, ти ќе шише за вода вклучува пластична безбедна завртка врвот со светло Сина памучен ткаенина на карета печати дизајн и ЕЈ, ти ќе натпис.За да се зачува издржливост, На Draper Џејмс двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик ЕЈ, ти ќе шише за вода не е за машина за миење на садови или микробранова употреба -на шише за вода е рака мие само.На шише за вода е совршено големина за да се фрли во било перниче за патување и on-the-go!На Draper Џејмс двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик ЕЈ, ти ќе шише за вода мерки 2. 75" W x 2. 75" L x 7. 75" H - течни капацитет е 500 milliliter (ml) /17 течност унци (fl Мл).На Draper Џејмс двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик ЕЈ, ти ќе шише за вода е дел од Рис венеат лажица е Draper Џејмс колекција произведени под лиценца од диви и Волкот - се меша и се поклопува со различни дома, кујна, неподвижна, и подарок производи во оваа збирка!Вклучувајќи патување шишиња, trinket коцки, тетратки и повеќе!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата