• Свеж
01 Птичји Кафез Маска, Дише Птичји Кафез Додатоци Универзална Практични за Birdcage

01 Птичји Кафез Маска, Дише Птичји Кафез Додатоци Универзална Практични за Birdcage

DEN 1293.60
Достапно е за нарачката

Стока

Производот е лесно да се соберат, па само го стави на birdcage и тоа функционира, и тоа е лесно да се чисти, па може да се користи постојано.Овој производ може ефикасно да се спречи храна, пердуви, остатоци, итн.од паѓање на теренот, и е исто така малку прашина‑доказ.На птичји кафез има нов дизајн со sequins и paillette дизајн на ѕвезда и месечина додава на украсни природата на птичји кафез.Производот е направен од најлон мрежа, која е силен и издржлив, и горните и долните краеви се еластични, па како да ги собере различни птица кафези.На птичји кафез донесува мрежа дизајн, па тоа не се целосно ќе го блокираат сонцето, и тоа исто така може да се обезбеди циркулацијата на воздух во кафез.Функција : 1. Овој производ може ефикасно да се спречи храна, пердуви, остатоци, итн.од паѓање на теренот, и е исто така малку прашина‑доказ.2. Производот е направен од најлон мрежа, која е силен и издржлив, и горните и долните краеви се еластични, па како да ги собере различни птица кафези.3. На птичји кафез има нов дизајн со sequins и paillette дизајн на ѕвезда и месечина додава на украсни природата на птичји кафез.4. На птичји кафез донесува мрежа дизајн, па тоа не се целосно ќе го блокираат сонцето, и тоа исто така може да се обезбеди циркулацијата на воздух во кафез.5. Производот е лесно да се соберат, па само го стави на birdcage и тоа функционира, и тоа е лесно да се чисти, па може да се користи постојано.Спецификација : Предмет Тип : Birdcage Мрежа Материјали : Најлон Mesh Height : Прибл. 36cm/14.2 во Периметар : Прибл. 65-130cm/25.6-51.1 in Application : за Да се Покријат Birdcages Package Листа : 1 x Birdcage Mesh Note : производот е направен од најлон мрежа, па така не може да биде грешка при мерење на 0‑2cm.

Особините

Item Type:
Birdcage Mesh
Material:
Nylon Mesh
Height:
Approx. 36cm/14.2in
Perimeter:
Approx. 65-130cm/25.6-51.1in
Application:
To Cover Birdcages
Package List:
1 x Birdcage Mesh :
The product is made of nylon mesh, so there may be a measurement error of 0‑2cm. :

Најдобрите понуди во категоријата