• Свеж
Abnana 4Pcs Nonslip Гума Вибрации Браник Звук Dampening Подлога за Винил Рекорд за Играч

Abnana 4Pcs Nonslip Гума Вибрации Браник Звук Dampening Подлога за Винил Рекорд за Играч

DEN 1809.60
Достапно е за нарачката

Стока

Направен од висок квалитет на гумени материјал, безбедно, nontoxic и еколошки и за нас да го користите.
Звук и вибрации dampening, Аудио upscaler функција.
Тоа е специјално дизајнирана за Винил LP Рекорд за Играч додатоци.
Звук Dampening Подлога само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Предмет Тип : Звук Dampening Подлога.Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Функција :
Направен од висок квалитет на гумени материјал, безбедно, nontoxic и еколошки и за нас да го користите.
Звук и вибрации dampening, Аудио upscaler функција.
Тоа е специјално дизајнирана за Винил LP Рекорд за Играч додатоци.
Звук Dampening Подлога само, други додатоци демо на сликата не е вклучена
Спецификации :
Предмет Тип : Звук Dampening Подлога
Материјал : Гума
Големина : 53x10.5mm/2.08x0.41in
Боја : Црна
Количина : 4pcs/торба
Answer : ___________________________ Note :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме
Пакетот Вклучува :
4 x Звук Dampening Подлога
.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата