• Свеж
Acogedor 100Pcs L Тип PCB Нозе,2x2cm L Тип PCB Стои со Завртка,L Тип PCB MountingLegs за Одредување на Игри Одбор.

Acogedor 100Pcs L Тип PCB Нозе,2x2cm L Тип PCB Стои со Завртка,L Тип PCB MountingLegs за Одредување на Игри

DEN 417.36
Достапно е за нарачката

Стока

♔♔♔♔♔Овие L тип PCB монтажа нозе се специјално користи за одредување на игри одбор. ♔♔♔♔♔Секој L тип монтажа нога доаѓа со 2 завртки за да се обезбеди одборот за тоа. ♔♔♔♔♔Овој пакет се вклучени 100 компјутери L тип нозе, добра вредност за парите. ♔♔♔♔♔Оваа L тип нога е лесно да се инсталира, нема да треба многу труд. ♔♔♔♔♔Усвои високо квалитетни пластични, силни и издржливи во употреба.Карактеристики : Овие L тип PCB монтажа нозе се специјално користи за одредување на игри одбор.Секој L тип монтажа нога доаѓа со 2 завртки за да се обезбеди одборот за тоа.Овој пакет се вклучени 100 компјутери L тип нозе, добра вредност за парите.Оваа L тип нога е лесно да се инсталира, нема да треба многу труд.Усвоен високо квалитетни пластични, силни и издржливи во употреба.Карактеристики : Материјал : пластични, челик Боја : бела Големина : 2 * 2cm/0.67 *0.67 инчен Навој дијаметар : 3мм Тежина : 270g Пакет се Вклучени : 100 x бели пластични нозе 200 x завртка Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме allow1-3мм грешка, ви благодариме за вашето разбирање !.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата