• Свеж
Сирење Ножеви со Дрво се Справи со Нерѓосувачки Челик Сирење Slicer Сирење Машина (Опција 9)

Сирење Ножеви со Дрво се Справи со Нерѓосувачки Челик Сирење Slicer Сирење Машина (Опција 9)

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

CONVINIENT & ИМПРЕСИОНИРА ВАШИТЕ ГОСТИ - Прикажи ги исклучите вашите убави сет на сирење ножеви во вашата следна вино-дегустација, potluck или двор СКАРА.Заврши меки сирења лабаво.Нека ладно сирење се загрее за околу половина час пред јадење да им овозможи вкус и арома да се развие. роденден подароци за жените, 30.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата