• Свеж
uxcell DIY Мали Ѕвона, 13mm/0.51-Инчен 100pcs, Занает Ѕвона најголемиот Дел DIY Ѕвона за Божиќ Фестивал Декорација на Партијата Дом, Златна

uxcell DIY Мали Ѕвона, 13mm/0.51-Инчен 100pcs, Занает Ѕвона најголемиот Дел DIY Ѕвона за Божиќ Фестивал Декорација

DEN 211.44
Достапно е за нарачката

Стока

[SIZE] : Име на Производ : DIY Мали Ѕвона; Перфорација Големина : 6.5 х 3мм / 0.2" x 0.12"(L*W); Бел Димензии : 13 х 13mm / 0.51" x 0.51"(L*W). [ПАКЕТ] : Материјал : Железо; Метални Површински Третман : Спреј Бои; Пакет Содржина : 100pcs x DIY Мали Ѕвона. [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] : DIY Мали ѕвона произведени во Печење Боја процес, тие се издржливи и практични, анти-оксидација.и ве молам место на DIY Мали ѕвона во вентилирани и суво место. [АПЛИКАЦИИ] : Совршено за Божиќ дома декорација, DIY занаети , круг ѕвона занаети, pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, музика на одлуки. [ИНСТРУКЦИИ] : Секој DIY Мал бел има перфорација, така што лесно може да се инсталира, Може да се направи правец на chimes, Може да се DIY бел DIY Мали ѕвона божиќ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата