• Свеж
Mp3 Mp4 Плеер, Преносни USB2.0 1.8-инчен TFT Екран HiFi Музичкиот Плеер Дигитална MP3 Спортски MP4 Vedio Music Player/Full-Бенд FM Стерео Радио (Црна)

Mp3 Mp4 Плеер, Преносни USB2.0 1.8-инчен TFT Екран HiFi Музичкиот Плеер Дигитална MP3 Спортски MP4 Vedio Music

DEN 467.76
Достапно е за нарачката

Стока

MP4 Плеер - 1.8-инчен TFT дисплеј, ултра-тенок и кул стил.Тоа особено е препорачливо да го користат AMV формат MP4, истиот капацитет, но филмот се сместени во AMV формат е околу седум пати поголема од таа на МТВ формат mo.Електронски фото албум / JPEG слика пребарување функцијата, гледајќи електронски фантастика со целосна уживање.Графички интерфејс операција, со соодветните текст на екранот, е лесен за употреба.Поддршка USB2.0 висока-брзина на пренос брзина до 1000 K Бајт/С Спецификација : Тип : MP4 Плеер големина на Екран : 1.8 инчи Мемориската картичка тип : ТФ-картичка Експанзија картичка : поддршка Интерфејс : USB2.0 Аудио формат : MP3 Екран во боја : боја на екран Резолуција : 160*128 Тежина : Околу. 72g Големина : Прибл. 9 * 4 * 0.8 cm / 3.5 * 1.6 * 0.3 во Пакет листа : 1 * MP4 Плеер 1 * Полнење Кабел 1 * приклучок за Слушалки Кабел 1 * Обоени Кутија Забелешка : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.

Особините

Type:
MP4 Player
Screen size:
1.8 inches
Memory card type:
TF card
Expansion card:
support
Interface:
USB2.0
Audio format:
MP3
Screen color:
color screen
Resolution:
160*128
Weight:
Approx. 72g
Size:
Approx. 9 * 4 * 0.8cm / 3.5 * 1.6 * 0.3in
  :
Package list:
1 * MP4 Player :
1 * Charging Cable :
1 * Headphone Cable :
1 * Colored Box :
Note:
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your kind understanding. :

Најдобрите понуди во категоријата