• Свеж
Dosige Преносни Рачен Фан Количка за Полнење Фан USB Пиедестал Фан Colling Фан Тивка Електрична Батерија за Деца Бебе Канцеларија Туристички Кампување

Dosige Преносни Рачен Фан Количка за Полнење Фан USB Пиедестал Фан Colling Фан Тивка Електрична Батерија за

DEN 170.88
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Пластика.Големина : 16*8.5*14cm.Тежина : 80 g.Достапни бои : розова, жолта, зелена, сина.Оваа џеб фан може да се користи и во затворени простории и на отворено.Тоа е голем дар за туризам, патувања, кампување, пешачење и забава, децата, студентите, канцеларија, канцеларија, дома.Dosige Преносни рака фан дека cools надолу во лето.Оваа власт фан е добра за вашето семејство.Тоа ви држи кул на отворено или во затворен простор, дури и при спортски настани или при пешачење, кампување, остварување, кои работат во топли места и во сите места со високи температури.На уникатен дизајн има преклопна рачка која ви овозможува да се одржи на фан или поставете го уредот на цврста површина за време на работата.Со тивок мотор, можете да уживате во ветре без сослушување на луѓето околу вас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата