• Свеж
Замена за ICOM IC-M24 IC-M23 BP-266 Батеријата

Замена за ICOM IC-M24 IC-M23 BP-266 Батеријата

DEN 371.52
Достапно е за нарачката

Стока

Висок Квалитет - Нашите батерии се направени за да се точните спецификации исто како оригиналот на батеријата.Секој батеријата е со строгите спецификации откривање и се користи за тестирање, апсолутно се обезбеди безбедно и трајно користење на батеријата.Overcharge, со текот на испуштање, во текот на напон и краток спој заштита за подобри животниот век на батеријата.Батеријата Спецификации - Капацитет : 1500m Ah, ПОТ : 5.55 Пот, Тип : Li-ion, Напон : 3.7 V - Нова целосно декодираната чип работи само како оригиналот.Димензии : 55.55 x 40.09 x 8.70 mm Weight : 60g / 2.12 оз.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, и CE. 12-месечна Гаранција и 14-дневниот Гаранција за Парите Назад.Ние сме професионални батеријата снабдувач, носејќи ништо име БАТЕРИИ.Ние поддршка глобална дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за сад и Канада, имаме складишта во Соединетите Држави, Хонг Конг и Кина.Ако ви требаат повеќе отколку што може да се купи, можете да контактирате со нас и ние може да се пренесат стока од други складишта.Во овој случај ние може да ви даде повеќе попусти, и исто така да треба да се чека за неколку дена.Ние можеме да испорака на вашите производи, од Хонг Конг или Кина за околу една недела.Се надеваме дека може да се разбере. - Компатибилен Модел : ICOM -M24 battery ICOM -M23 батерија - Компатибилен Батеријата Дел Број : BP-266 - Ro HS одобрен за токсични слободни.- CE и ISO9001 Сертификат за обезбедување на квалитетот.Совети Пред да се Purchase Please потврди компатибилен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата