• Свеж
Анти Кражба Мотор Мотор Велосипеди Диск Заклучување Аларм со Копчињата Црна

Анти Кражба Мотор Мотор Велосипеди Диск Заклучување Аларм со Копчињата Црна

DEN 887.76
Достапно е за нарачката

Стока

Црн Мотор Диск Заклучување со аларм.Доаѓа со Нови 2016 Година Безбедносен Клуч. 120 DB Висока аларм сирената.Вода и водоотпорна. 7mm Pushdown заклучување со pin.Погоден за диск сопирачки со дебелина до 7mm Одржување : Спреј лубрикант во заклучување на секои 3 месеци да се задржи во добра работна состојба Пакет : 1x Мотоцикл / Велосипед Диск Заклучување 1x сет на батерии 2x копчиња 1x ален копче.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата