• Свеж
Моден Дома Декор Вечера Предници Најдобри Пријатели Солидна Боја Табела Украс Десерт Лажица offee Лажица од Нерѓосувачки Челик(D)

Моден Дома Декор Вечера Предници Најдобри Пријатели Солидна Боја Табела Украс Десерт Лажица offee Лажица од

DEN 1953.60
Достапно е за нарачката

Стока

Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Најдобри Пријатели Pendant Кафени Лажички.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Како на сликата покажува.Облик : Нордиските Стил.Големина : Како на сликата shows Brand Нови и Високо Quality Material : Нерѓосувачки Steel Name : Најдобри Пријатели Pendant Кафе Spoons Shape : Нордиските Style Feature : Порибено,Еко-Friendly Color : Како на сликата shows Use : Шеќер, Кафе, Чај сладолед Десерти Дегустација Spoons Package се Вклучени : 1pcs Warm Совети : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за прирачник за мерење.Ви благодариме.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата