• Свеж
CSK202(X), 15x35x11 мм, Еден Начин Имајќи

CSK202(X), 15x35x11 мм, Еден Начин Имајќи

DEN 550.56
Достапно е за нарачката

Стока

Внатре дијаметар : 15 мм - надворешен дијаметар : 35 mm - Ширина : 11 mm.Внатре дијаметар : 15 мм - надворешен дијаметар : 35 mm - Ширина : 11 mm.Трка Материјал : Хром Челик 52100, Топката/Игла : Хром Челик 52100, Sprag (CSK).Возен Елемент : Топката.CSK201 PP (12x32x10) Sprag Еден Начин Топката Спојки Лого Со Keyway Внатрешна Трка и Надворешниот Трка CSK12 PP.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата