• Свеж
Рака Топки Стрес Знаците Мека ЕВА Еластична Топки Стискаш Сензорни Играчка за Деца, Возрасни Подарок - 4.5 cm Шарени

Рака Топки Стрес Знаците Мека ЕВА Еластична Топки Стискаш Сензорни Играчка за Деца, Возрасни Подарок - 4.5 cm

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Го дофати и да се повлече за да се помогне во олеснување на стрес или анксиозност, промовирање на фокус и релаксација, и да помогне да се намали напнатоста.Смешни еластична жив декомпресија топката стискаш играчка, крцкањето на топката за забава и олеснување на стресот.Лесни лесно да се носат насекаде.Geat декомпресија играчки за сите возрасти.Фантастични канцеларија или дома притисок олеснување уред изработен од мека ЕВА материјал, многу издржливи во употреба.Оваа смешна сензорни играчка за порибување спојници, партија подароци, услуги и плен кеси.Опис : - Смешно еластична жив декомпресија топката стискаш играчка, крцкањето на топката за забава и олеснување на стресот. - Фантастичен канцеларија или дома притисок олеснување уред изработен од мека ЕВА материјал, многу издржливи во употреба. - Земи и да се повлече за да се помогне во олеснување на стрес или анксиозност, промовирање на фокус и релаксација, и да помогне да се намали напнатоста. - Лесни лесно да се носат насекаде.Geat декомпресија играчки за сите возрасти. - Оваа смешна сензорни играчка за порибување спојници, партија подароци, услуги и плен кеси.Спецификација : - Дијаметар : прибл. 4.5 cm/1.77 инчен Дијаметар : прибл. 6cm/2.36 инчен Дијаметар : прибл. 6.5 см/2.56 inch Package Вклучува : 1 Парче Toy Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Прирачник за мерење може да предизвика малку разликата во големината.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата