• Свеж
Froiny 1roll Traceless Лента Лесна Хартиена Трака за DIY Шупливи Отвори Метална Рамка Рамки Поставување Епоксидна Смола Калапи 5m

Froiny 1roll Traceless Лента Лесна Хартиена Трака за DIY Шупливи Отвори Метална Рамка Рамки Поставување Епоксидна

DEN 1375.20
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Traceless лента изработена од домашно МИЛЕНИЧЕ Филм, самолепливи, лесно да се отстрани.Занает Хартија Лента : Накит DIY Лента е нежен накит алатка и поставува смола шармантна.зелена боја Касета се многу удобно за очи.Широк Useage : Накит DIY Лента погоден за шупливи метални рамка DIY Метал Expoy смола занаети, шарм рамки, подароци, DIY pendant.Лесен за Носење и Употреба : Накит DIY Лента е погодно да се постави отворено рамки.Лесно да се примени и полетување.Помага да се направи без проблеми површината.Мала големина, може да се стави во вашиот џеб или торба.Боја : blue Material : Silicone Size : 5m Fit : Материјали за Правење рачно изработени DIY Ѓердан&Хривнија Bangle Package се вклучени : 1 Roll*tape Note : 1.1 инчен=2.54 см/1cm=10мм=0.39 инч.2.Ве молиме овозможи некои грешки поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата