• Свеж
TenDollar Додатоци Синџир Мода Се Зголеми Злато Позлатен Pendant Розова Lotus Камен Ѓердан Од TenDollar

TenDollar Додатоци Синџир Мода Се Зголеми Злато Позлатен Pendant Розова Lotus Камен Ѓердан Од TenDollar

DEN 1358.40
Достапно е за нарачката

Стока

Накит Синџир Мода Се Зголеми Злато Позлатен Pendant Розова Lotus Камен Ѓердан Од Ten Dollar.Материјал : Злато Се Зголеми Позлатен.Боја : Розово Злато.Количина : 1/pc.Пакет : еден ѓердан(Opp Вреќа).Елегантна и парична казна, погоден за повеќето видови на облека и стилови.Неговиот уникатен дизајн е многу популарен меѓу младите девојки.Спецификации : Количина : 1/pc Боја : Роза Злато Опал изгледа попривлечно. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Злато се Зголеми Позлатен Пакет : еден ѓердан(Opp Вреќа) Забелешка : Поради резолуцијата на екранот на компјутерот е различен, физички бои може да биде различен од слика, која е нормален феномен, ве молиме ум купувачот внимателно да се купи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата