• Свеж
GoDiao Гром и Громот Додатоци Drawstring Ранец Кеси

GoDiao Гром и Громот Додатоци Drawstring Ранец Кеси

DEN 189.12
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Полиестер Влакна (полиестер) 100% .Капацитет - Производ Димензии 16.92 инчен (H) * 14.17 инчен (W).Отпорен На Вода - Заштита На Вашите Предмети Во Стил.Drawstring Кеси Се Исткаени Со 210 D Полиестер Ви Даваат Заштитен Штит Да ги Чувате Вашите Предмети се Исуши.Наменет Користи - Пријатен Придружник.Мека Лесни Алтернатива За Shoping,Училиште,Спорт,Фитнес,Плажа.Лесни Мека Дизајн,лесен За Носење.Забава Бои & Трендовски Дизајн : Нашата Drawstring Кеси Салата Торба Се Достапни Во Голем Број На Различни Бои, Модели И Стилски Дизајн, Па Изберете Оној Кој Зборуваат Најдобро Е Да Вашиот Мода Смисла.Drawstring Затворање Дизајн, Удобно, Удобен И Лесен За Носење.Може Да Се Користи За Да Се Shoping,Училиште,Спорт,Фитнес,Плажа.Лесен Дизајн,Лесно Да Се Отвори, И Го Носат. rn Features : rn Athletic Вреќа Вреќа Е Лесен Избор За Вашата Секој Дневен Живот. rn Ideal Складирање Додатоци За Кампување, Планинарење, Качување, Picnicing, Пловењето, Едрење, Пливање, Патување И Други Активности на Отворено.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата