• Свеж
Maylai 12PCS Магија Прозорец Жлебот за Чистење со Четка, Креативни рачен и Замена Влошки Брзо да се Исчисти Сите Агли и Јаз

Maylai 12PCS Магија Прозорец Жлебот за Чистење со Четка, Креативни рачен и Замена Влошки Брзо да се Исчисти

DEN 407.28
Достапно е за нарачката

Стока

(ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА во СОБАТА) Во овој комплет, ќе добиете 3 парчиња прозорец жлебот за чистење со четки, 6 парчиња замена влошки, 3 парчиња мали универзална пукнатина четка, можете да користите различни за различни прилики. (МАТЕРИЈАЛНИ и ДИЗАЈН)-чистење со четка сет е дизајниран со трајни справи со тоа направени на квалитетни PP материјал, удобен зафат, тврда четка главата дизајн перење подлога материјал, добро чистење на моќта, лесно и напор.Компактен и лесен за контрола, не се валкани, чисти и напор. (ШИРОКО се КОРИСТИ)-Оваа четка може да се користи за чистење на прозорецот падови, ролетни, клима, компјутер, плочка редови, фамилии, чешми, кади, лизгачки врати, врати за туш, шини, итн. (ПРЕДНОСТИ)-Трајни и не е лесно да се скршени, Силна чистење способност, Nonsmell, Може да се користи. (НАШАТА ГАРАНЦИЈА)-Ние се трудиме да го извор најпознатите уникатни и иновативни производи може да се најде, и да бидете сигурни дека вие, нашите корисници, секогаш е најдобро можно искуство кога шопинг со нас.Издржливи и не е лесно да се скршени, Силна чистење способност, Nonsmell, Може да се користи.Оваа четка може да се користи за чистење на прозорецот падови, ролетни, клима, плочка редови, фамилии, чешми, кади, лизгачки врати, врати за туш, шини, итн.

Особините

Material:
ABS Handle & Scouring Pad & PP Broom Color

Најдобрите понуди во категоријата