• Свеж
Prettyia Случај Фан Продолжување Кабел 4Pin Машки да се Женски Конектор за Додатоци

Prettyia Случај Фан Продолжување Кабел 4Pin Машки да се Женски Конектор за Додатоци

DEN 1836.00
Достапно е за нарачката

Стока

Конектор тип : 4 Pin.Нуди поголема флексибилност за да позиција плоча и ПРОЦЕСОР фанови за оптимално ладење.Port : Машки да се Женски.Компатибилен со сите ПРОЦЕСОРОТ или случај фанови со 4 pin/3 Pin конектор.Кабел должина : 30cm/11.8 инч.Опис : - Конектор тип : 4 Pin - Компатибилен со сите ПРОЦЕСОРОТ или случај фанови со 4 pin/3 Pin конектор - Нуди поголема флексибилност за да позиција плоча и ПРОЦЕСОР фанови за оптимално ладење - Port : Машки да се Женски - Кабел должина : 30cm/11.8 inch Specification : - Материјал : бакар - Боја : Black Package Вклучува : 1 Piecex4 Pin Случај Фан Продолжување Cable We во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата