• Свеж
Home Security Заклучување на Вратата, Бакар Анти-Кражба Кодот за Јадрото Анти-Љубопитните Анти-Насилни Отклучување Затворен Дрвена Врата Засилување Кодот со 3 Копчиња

Home Security Заклучување на Вратата, Бакар Анти-Кражба Кодот за Јадрото Анти-Љубопитните Анти-Насилни Отклучување

DEN 342.96
Достапно е за нарачката

Стока

Ретки затворена врата заклучување дупка дизајн, сеопфатна бакар позлата.Машински и фалсификувани од цврст меч, со мазна ротација уред, обезбедување на долг животен век.Multilayer electroplating и брусен површински третман дава мазна и нежна рака чувство, анти-корозија и издржливи.Цврст меч заклучување knob има добра отворање рака чувство, повеќе издржливи.Фиксна елемент со прецизност теми гаранции фирмата и точни инсталација.Спецификација : Предмет Тип : Код Cylinder Material : Copper Item Големина : Околу 8.5x3x1.5см / 3.35x1.18x0.59in Weight : Прибл 158g Screw : 8mm Пакет Листа : 1 x Заклучување Cylinder3 x Key1 x Завртка Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлосни ефекти на слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата