• Свеж
HUYUE Pompoms 1600Pcs Мека Pompones Меки Кадифен Крзно Топката Занаети Играчки Дома Декорација Материјали за Шиење Додатоци (Боја : 25 1600pcs)

HUYUE Pompoms 1600Pcs Мека Pompones Меки Кадифен Крзно Топката Занаети Играчки Дома Декорација Материјали за

DEN 628.80
Достапно е за нарачката

Стока

Меки и меки се чувствуваат, без мирис и боја нема да избледи, многу погодна за занаетите проекти.Направени од високо-квалитет полиестер, со светли бои и мала тежина.Идеален за рачно изработени занаетчиски, украси и сл.Овие крзнени топки доаѓаат во многу големини за да ги задоволат вашите потреби.Сите бои се користат за боја овие филц топчиња се нетоксични и здрави, ве молиме да бидат сигурни кој го користи нив.Модел : 10мм pompom Material : Polyester Quantity : 1600 Use сценарио : рачно изработени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата