• Свеж
TenDollar Мода Pendant&Ѓердан Сребрен Ѓердан Исклучителна Синџир Слатка Дама Ѓердан Од TenDollar (Зелен)

TenDollar Мода Pendant&Ѓердан Сребрен Ѓердан Исклучителна Синџир Слатка Дама Ѓердан Од TenDollar (Зелен)

DEN 1538.40
Достапно е за нарачката

Стока

Моден Pendant&Ѓердан Сребрен Ѓердан Исклучителна Синџир Слатка Дама Ѓердан Од Ten Dollar.Обложено Материјал : 18 К Бело Злато Позлатен.Главниот Камен : ААА CZ Дијамант.Синџир должина : 45 CM , Pendant Големина : 23*20 MM.Тежина : 6.0 g.Главниот Камен : ААА CZ Дијамант Боја : како на слики го покажува Синџир должина : 45 CM Тежина : 6.0 g Позлатен Материјал : 18 К Бело Злато Позлатен ПРОИЗВОД НАСТАВА ФУНКЦИЈА : Овој Ѓердан Карактеристики Намали Циркон Камен, 18 K Бело Злато Позлатен Лим.Висок квалитет на Боја задржување Толку Блескаво И Гламурозна На Партијата, саем,Коктел, И Секојдневниот Живот.Исто така, се Убав Подарок За Денот на Вљубените!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата