• Свеж
Масло Апсорбирање на Ѓубриња Сунѓерот Нечистотија Пена Смена Базен Чистење на Сунѓерот за Кујна Бања Топла Када, Базен Бела 10pcs

Масло Апсорбирање на Ѓубриња Сунѓерот Нечистотија Пена Смена Базен Чистење на Сунѓерот за Кујна Бања Топла Када,

DEN 1557.60
Достапно е за нарачката

Стока

Количина : ќе добиете десет ѓубриња чисти сунѓери за да ги задоволат вашите различните потреби.Мулти-функција : Базен чистење на сунѓерот исто така, може да се користи за миење садови, се мијат woks, се мијат печки, сува тоне, чешми, итн.Складирање метод : не се изложуваат на нечистотија пена смена на воздух или употреба на течен детергент за чистење на сунѓерот, со што ќе се забрза разградување на производот и да го направи браун.Примена : Филтер ѓубриња сунѓерот има силна маснотии апсорпционен капацитет и може да се соберат ѓубриња, лигите, нечистотија и маснотии лебди на површината на водата.Материјал : Масло апсорбирање на сунѓерот направени од Слама Тип Целулоза, не-токсични, еколошки, издржливи и еднократно.Description Sponge одржување забелешка : Имајте на чистење на сунѓерот и сунѓер со себум нечистотија ќе стане валкани и тешко.Во овој момент, ве молиме чистење на сунѓерот. (Користење на неутрален детергент, миење под притисок над метод, сува на ладно место.Кога издувам ја губи својата еластичност, тоа не ќе биде во можност да се вратат во својата мека државата по чистењето.Ве молиме промена на сунѓер.Features Oil апсорбирање на сунѓер-Боја : Бела.-Материјал : Слама Тип Целулоза.-Големина на : 11.5x3 cm/4.53x1.18 инчи.Спецификации : На сакура во облик на сунѓер е многу beautiful Perfect за собирање на нафта, ѓубриња, лигите, валкано, лосион, полен и грешки од базен, када, спа кади.Пакет Including10 * Масло Апсорбирање На Сунѓер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата