• Свеж
Uxcell a12062900ux0429 1.8 М Кабел L Облик на Анти-Статички врвка за околу Рака Појас Земјата Конектор

Uxcell a12062900ux0429 1.8 М Кабел L Облик на Анти-Статички врвка за околу Рака Појас Земјата Конектор

DEN 479.76
Достапно е за нарачката

Стока

Име На Производ : Врвка За Околу Рака Земјата;Главен Материјал : Метал, Пластика.Боја : Црна, Зелена;Вкупната Големина : 6.3 x x 3.8 3.8 cm/ 2.5" x 1.5" x 1.5" (L*W*H).Жица Должина : 1.8 М/ 5.9 Ft;Дијаметар на Приклучокот : 4mm/ 0.16".Прстен Терминал Дијаметар : 4mm/ 0.16";Нето Тежина : 68g.Пакет Содржина : 1 x врвка за околу Рака Земјата.Поради производ серија е различен, боја може да бидат различни, ние ќе случаен пратката.Специјално дизајниран за употреба во workstations, обезбедува заеднички заземјување точка за еден или двајца зглоб ремени, како и табела душеци и тркачи.Тоа дизајнирани да се качи под предниот раб на работно место, Ја врвката за околу Рака Земјата дозволува до два оператори во земјата на нивните зглоб ремени со користење на стандардни банана приклучоци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата